1 / 1
Куќа од 140 м2 во Штип
34.000 €
06.06.2022 13:53

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2002

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Радански пат бр. 117

Итно се продава куќа на ул. Радански пат 117. Површина 140м2 (плус поткровје), и дворно место 200м2. Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
077582764
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам