1 / 5
Зимски кондури со гамашни Salomon S/LAB X Alp Carbon 2 GTX
9.500 МКД
Цената е фиксна
26.11.2022 18:58

Велес / Велес

Контакт САМО на Вибер поради често отсуство од МК. Лесно ќе се организира превземање.

Продавам ептен малку носени, како нови профи кондура Salomon S/LAB X Alp Carbon 2 GTX, големина 44 EU

Ги продавам поради тоа што ми се малку големи/широки па не одговараат на мојот тип стапало.

Оригинално инфо на salomon.com/en-int/shop-emea/product/s-lab-x-alp-carbon-2-gtxr.html#848=9205

Истите може да се видат и пробаат по договор.

Купени се од Salomon Германија за 240 евра.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Marjan Bonev
Потврден огласувач
078586948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам