1 / 7
Mantil KOŽEN
5.500 МКД
28.02.2023 13:18

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Кафена

Se prodava kožen mantil XL golemina,knfekciski broj 50/52,odlicna sostojba!

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

xxxxx
Потврден огласувач
076824282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам