1 / 12
Livadski med 100% priroden prodavam
500 МКД
30.04.2022 09:39

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🐝🐝🐝Продавам 100% природен ливадски мед🐝🐝🐝
- Ливадски мед
- Мед со саќе
- Мед со ореви
нарачки на 078/328-973

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам