1 / 4
pridavam passat 1.8
1.800 €
Цената не е фиксна
12.01.2019 16:37

Пехчево / Берово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2018

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Pasat 18t benzin plin atestiran 2000 god moze da se vidi i proba sekoe vreme ..

kontakt tell: 077682355 Srnat

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Senat Eminovsji
Потврден огласувач
077682355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам