1 / 11
jakna detska jakna
600 МКД
28.02.2022 19:26

Скопје Центар / Скопје

Тип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

110

Боја:

Бордо црвена

se prodavaat 5 detski jakni..NOVI...
6god PLAVA
OSTANATI USTE 2.....
istata jakna u vivafresh e 1540 denara

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
075343441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам