1 / 2
Sketchers kids boots winter...size 25/26
1.500 МКД
02.11.2020 10:40

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

<30

Боја:

Окер

Sketchers kids boots winter...size 25/26

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Alex
Потврден огласувач
078382610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам