1 / 2
Baby skafander 92-98 cm
1.200 МКД
Цената е фиксна
14.01.2019 22:52

Кисела Вода / Скопје

Bebeski skafander, dva-tri pati noseni. Germanski kvalitet.

Категорија: Беби и Детски производи / Детска женска облека / >92

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
078436125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам