Се продава куќа во Велец - Центар
40.000 €
Цената не е фиксна
15.04.2019 21:49

Велес / Велес

Број на соби:

6

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Се продава куќа во Велес - Центар
ул. Димитар Влахов бр.35

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Лиле
Потврден огласувач
071365828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам