1 / 3
OTKUPUVAM SEKAKOV VID HARMONIKI
555 €
11.08.2022 12:44

Скопје Центар / Скопје

• ОТКУПУВАМ ХАРМОНИКИ •
- Независно во каква состојба, исправни, неисправни, за делови...
Понудете со слики на viber/what's up
🕺 Доаѓаме на адреса или испраќате по карго

▪️ Ви нудиме:
🛠 Професионален сервис и одржување на вашата хармоника (работиме исклучиво со најдобрите италијански делови) 🇮🇹
📣 Исто така нудиме голем избор на сите видови каишки за хармоника и професионални ранци (бесплатна промена)

📞 За повеќе информации јавете се на:
071680622 (viber/what's up)

▪️ Nikolovski Accordions™️

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071680622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам