Logo

alka/kuka za vlecenje/slep za ford i dacia

Број на оглас: 3140621 | Објавен на: 15.02.2020, 23:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


prodavam alka za vlecenje za slepanje za ford i dacia, moze i zamena za citroen c3
077 812 338

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Nume

Потврден огласувач