Garaza vo Taftalidze 2
3.500 €
23.12.2022 23:53

Карпош / Скопје

Квадратура:

18 m²

Garaza 18kv, podzemna, vo Tafralidze 2 , na Partizanska, pozadi slatkarnica Palma.

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

:)
Потврден огласувач
078445155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам