1 / 11
Dava pod naeme kancalarii i prostor
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2022 20:33

Виница / Виница

Se izdava prostor i toa spremni dve kancalari top .cetiri garazi i plus magacinski prostor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
071496897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам