1 / 1
Se izdavat 3 stanovi pod kirija sprotiv gimnazija
1 €
06.06.2022 11:38

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

120 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2012

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

industriska

jepen banesa me qera perball gjimnazi ne Twins center banesat jane 120m2 per cdo info kontaktoni ne kete numer
Stanot e 120m2 kompletiran

(070212305 )

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

TIMI
Потврден огласувач
072588007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам