1 / 6
Фотоапарат Зенит Е
1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.11.2022 14:46

Куманово / Куманово

Фотоапарат Зенит Е во оригинална состојба, сосема сочуван, оригинална футрола, исправен, колекционерски примерок

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070233678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам