1 / 5
AUDIO KABLI
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 09:18

Кисела Вода / Скопје

Интерконекциски балансирани (XLR), како и звучнички кабли.
XLR Oehlbach NF13 2×2m=70€
XLR La Camel 2×1m=150€
XLR Silver Foil Vacuum State 2×0.5m=150€
Zvučnički La Camel 2×2.4m=250€
Zvučnički Flat 2×2.4m=150€.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Љупчо
Потврден огласувач
071305526
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам