1 / 7
KIA DELOVI sportage.picanto.ceed
10 €
26.09.2022 08:21

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Kia

Модел:

Sportage

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Gi imam samo tija delovi so se na slikite

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075562472
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам