1 / 6
Vikendica na ezero Kozjak
23.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.10.2019 10:17

Македонски Брод

Број на соби:

4

Квадратура:

72 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ezero Kozjak

Vikendicata e do samiot asvalt, pod koj se naoga ezeroto Kozjak vo mesnosta vikana Tazeska Reka blizu seloto Belica. Ima dva sprata po dve sobi, struja, voda, kanalizacija povrzana na dvata sprata, kompletno namesteno WC. Za podetalno kontaktirajte me.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Petre
Потврден огласувач
070518178
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам