Logo

ФАСАДИ СТИРОПОР ФАСАДИ

Број на оглас: 3142572 | Објавен на: 16.06.2019, 00:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


Изработка на енергетски фасади од стиропор, во секакви бои, видови материјал, сите дебелини и завршен декоративен малтер!

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Majstor

Потврден огласувач