Logo

Seat Leon 2.0 Tdi , 2006 god. / Zamena mozna

Број на оглас: 3142695 | Објавен на: 02.08.2020, 11:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Вид на оглас: - Се продава , - Можна е замена ,
SEAT LEON 2.0TDI (140KS) 16V , GOD . 2006 - KM 195 000 - RADIO CD MP3 - KOMANDI NA VOLAN - AUX - BORDCOMPUTER - 8 ZVUCNICI - ELEKTRIKA NA PROZORI - ELEKTRIKA NA RETROVIZORI - GREACI NA RETROVIZORI - GREACI NA SEDIDTA - KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA -- REGISTRACIJA DO 10.01.2020 ** POTROSUVACKA 6L/100 KM Kolata e EXTRA. Mozna e zamena za vozilo od 2010 - 2015 godina. Mozna e zamena i so vozilo na Bugarski tabli , ili druga stranska registracija.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 ОГЛАСУВАЧ

Потврден огласувач