1 / 4
БОШ ПУМПА
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.01.2019 22:15

Ресен

се продава бош пумпа не користена од кога е купена.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

sadnici
Потврден огласувач
071794299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам