1 / 3
Renault 1.5 78 kw Nissan Laguna scenic perfektan motor
11 €
16.05.2022 11:49

Битола / Битола

Motorot pasira na site ponovi Renault Nissan Dacia Koli so 78 kw so Simens dizni

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

XxxxxxX
Потврден огласувач
070207969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам