1 / 12
Се издава дуќан-деловен простор од 100 м2
По Договор
09.06.2019 13:00

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

100 m²

Греење:

Нема

Се издава дуќан од 100 м2 на приземје, со тераса и сопствен паркинг, кој се наоѓа помеѓу Карго експрес и Тинекс маркет.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Сашо
Потврден огласувач
075689339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам