1 / 4
Nov carsav za masa
1.000 МКД
07.10.2021 19:35

Скопје Центар / Скопје

Se prodava nov carsav za masa bel so sina lenta carsavot ne e koristen
Tel 00306997812090

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

Се продава од:

Stojne
Потврден огласувач
070733773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам