1 / 4
Piere Cardin kozeni cizmi original
1.000 МКД
25.11.2020 19:44

Прилеп / Прилеп

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

38

Боја:

Окер

Mnogu malku noseni

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077894422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам