1 / 2
Se prodava kukja
1 €
Цената не е фиксна
19.01.2019 20:10

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

2500m2 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Se prodava nova kukja od 200m2, legalizirana so vodovod i struja. Ima i dvorna povrsina od 2500m2 so nasad na ovoski. Ima sopstven bunar i sopstvena kanalizacija direktno do Vardar.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Marijana
Потврден огласувач
070707554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам