1 / 12
Samsung TV Ultra HD 4k продавам
250 €
Цената е фиксна
22.03.2023 10:40

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Производ:

4K

Големина:

107 cm (42 inch)

PRODADEN E ! ПРОДАДЕН Е !

Samsung Ultra HD Smart TV, 43 инчи,
Резолуција: 3840 х 1860 pixels
1300 Hz PQI Picture refreshing Index
UHD Micro dimming
Auto Motion Plus Technology
DVB-T2/C/S2 - triple tuner for digital TV 265, cabel TV tuner, satelite tuner,
Вграден Wi-Fi,
Mirorcast - поврзување на мобилен телефон со телевизорот ( се што имате на телефонот да гледате на голем екран на телевизорот + управување на телевизорот за интернет преку телефонот).
Продавам Самсунг телевизор, ултра ХД технологија, смарт тв за поврзување со интернет, 1300 херци, купен од Нептун со попуст од 30 000 на 27 000 денари. Јас го продавам за 15 000, зашто воопшто не е користен, зашто скоро цело време сум во странство, а кога се враќам во Македонија останувам кусо време. Некористен. Исправен е 100 %, работи одлично, не е користен, исто како нов. Воопшто ниту е поправан, ниту е носен на сервис.
Значи, фактички вие купувате нов, исправен Самсунг оригинал телевизор од 30 000 на 15 000 денари!
Тел. МОМЕНТАЛНО САМО преку Вибер ( во град Велес) : 00 389 70 776 XXX, 070 776 3XX - Зоран.
Значи, контакт сега само преку порака на Вајбер (Viber), зашто јас сум во странство, но ако се договориме да го купите, може брат ми да го побарате во Македонија е.
5 screen shoot слики се ставени во огласот од слични телевизори, за да видите споредба дека цената е навистина 30 000 денари во маркет.
Плаќање исклучиво во готово, без рати!
Без замена !
Побрзајте за купување.
Нема ни една гребнатинка, ни телевизорот, ни далечинскиот управувач. Потполно како нов. Сосе кутија и амбалажа, комплет !
Го купувате од 30 000 на 27 000, на 15 000, тоа се 15 000 денари помалку од цената колку што кошта во маркет ! Сосе кутија, со СЕ, има неотпакувани ногарки за постоље, ТОТАЛНО како нов, без НИЕДНА гребнатинка.Слободно дојдете и видете го, кога сакате, не мора да го купувате. Телевизор од 500 евра, вие го купувате за само 250 евра. Нема да најдете на друго место вакво нешто ❗‼️
До 12-ти ноември 2021 г. бев во М.
➖ Моментално во ,, Нептун " во јануари 2023 год. најевтиниот 4К Самсунг 43" телевизор е од 24 999 ден., моментално на 20 999 ден. хепи-цена ( од 408 на 343 евра) !

PRODADEN E ! ПРОДАДЕН Е !

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
070776329
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам