Masina za toletna hartija
1.100 €
Цената не е фиксна
05.04.2022 16:09

Штип / Штип

Se prodava masina za proizvotstvo na tolet hartija.
Malku koristena i e vo ispravna sostojba,cena po dogovor.
Lice za kontakt Stojan 078-472 941

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078417499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам