1 / 8
Inoks inox po merka za kafana, pekara, furna, market
1 €
Цената не е фиксна
08.11.2022 21:12

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изработка на комплетен асортиман за прехранбена индустрија, се на едно место за Вашиот ресторан, Вашата пекара, месара, слаткарница, сендвичара... Изработка по мерка според Вашиот простор, сопствено производство и гаранција за квалитет по светски стандарди.

-Скари плин/струја - плотна/решетка - водена пареа/вулкански камења
-Тостери
-Инокс маси отворени/затворени
-Висечки елементи/полици
-Вентилациски хауби
-Мијалници
-Фритези
-Витрини за бурек и бели печива
-Фрижидери
-Маси со фрижидери
-Разладни маси за пица
-Витрини топли/ладни
-Бен мари за топла храна
-Бен мари салат бар
-Рингли/горилници – струја/плин
-Шпорети – топли блокови комплети скара -горилници фритеза и фурна
-Машини за садови – чаши и чинии
-Фурни за пица
-Фурни за бурек и бели печива
-Фурни за слатки
-Дувалки 600x400 mm
-Ферментациски комори
-Конвеквекциски печки – конвектомати за готвење храна
-Миксери спирални за тесто
-Миксери за месо
-Миксери планетарни за слатки
-Тостери
-Тостери за вафли
-Блендери
-Плотна за палачинки – крепер
-Хот дог машини
-Пањ маси за месо
-Рафтови
-Пекарски колички
_____________________________________________

Контакт:
070410969
www.premiumindustry.mk
info@premiumindustry.mk

Категорија: Храна и готвење / Леб - бели печива

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
070410969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам