Logo

Ford Ka 1.2l 2010 uvoz CH kako novo

Број на оглас: 3145059 | Објавен на: 12.09.2019, 17:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Ka

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Voziloto e uvezeno od CH. apsolutno socuvano kako novo bez ni edna maana po nego recisi novo ima 150000km realni proverka kade sakate

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Oli

Потврден огласувач