Logo

K&N KN Filter za Corsa B

Број на оглас: 3145065 | Објавен на: 11.09.2019, 21:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa B

Tип на делови: Филтери

Цена: 800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


K&N Filter sportski za opel corsa b, tigra mnogu malku koristen !!! Filterot samo se pere ne se menuva lesen za odrzuvanje.

  Скопје    Општина: Чучер Сандево

Прати Е-Маил

  aleksandar

Потврден огласувач