1 / 3
Сочувана STAGG гитара
5.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.01.2019 19:26

Делчево / Делчево

Купена е од музичката продавница во Благоевград и е користена само 3 месеци,исто така доаѓа со нови жици и е одлична за почетници

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
076272052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам