1 / 2
SE PRODAVAAT PROZORI 6 X 2 SETA ITNO
600 МКД
Цената не е фиксна
30.06.2020 06:24

Куманово / Куманово

Se prodavaat prozori socuvani komplet 2 seta 2× 6 kom. Cena 0 evra

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

marea
Потврден огласувач
071500626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам