1 / 10
pc i playstation
1 €
Цената не е фиксна
21.01.2019 15:08

Гостивар / Гостивар

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium

Тип на хaрд диск:

HDD

pc kompiuteri so licenciran windows sony playstation 3 cipirani so igri frizider kafe aparat invertar complet

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
078271219
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам