1 / 5
Prodavam crna Italianska kozna jakna 200 €
9.990 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.01.2020 18:39

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

L

Боја:

Црна

Se prodava crna kozna jakna mnogu malku nosena.Jaknata e od Italija ,izrabotena od kvalitetna koza.Tel 078210023

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078210023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам