1 / 6
Apex Big Bottom C2 Bass Compressor
250 €
Цената е фиксна
03.07.2022 11:06

Кочани / Кочани

Prodavam super zacuvan Apex Big Bottom C2 sidechain compressor za bass so nemoze da se dobie so nisto drugo.
Moze da se koristi za razglas da gi sopre prejakite nagli bass zvuci i da puste meki i iskompreirani.
Donesen od USA koristen 4god bez nikakva maana.

Prakjam i po kargo !

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078243060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам