1 / 5
Citroen
1.250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.01.2019 12:46

Демир Хисар

Марка:

Citroen

Модел:

AX

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

42 kw / 57 ks

Ima centralna brava i elektricni prozoro prva boja mob 078 229 816 goce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gorjanco
Потврден огласувач
078229816
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам