Peygeot
123.456 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.01.2019 18:20

Демир Хисар

Марка:

Peugeot

Модел:

Partner

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Vo odlicna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gorjanco
Потврден огласувач
078229816
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам