1 / 6
Transport
1 МКД
30.11.2022 19:49

Битола / Битола

TIM /TREJD
Prevoz niz cela Makedonija.
Prevoz vo sekoe vreme po povolni
ceni so
Kombe
Sekoe Kombe poseduva bagaznik
Redoven prevoz do Cargo Aerodrom Skopje

Tel. 078389738
078389739

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
078389738
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам