1 / 3
SE PRODAVA NIVA
1 МКД
28.01.2022 22:52

Врапчиште / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2250 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava niva 2250m2 vo S. VRAPCISTE blizu stadionot nivata izlaga na dolniot pat sto e so bekatonki moze i za placevi za kuci. Nivata tocno se naoga pod skladot

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Predrag Andonoski
Потврден огласувач
078457888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам