2 nivi hitno i povolno
1 €
23.01.2019 22:19

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam 2 nivi na kilometar od noviot avtopat Stip-MIladinovci.Nivite se na asfalt.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zivko
Потврден огласувач
078387947
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам