1 / 6
Nov Dijamantski List WURTH 30 mm za cerkular
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.07.2021 15:36

Виница / Виница

Prodavam nov orginalen profesionalen dijamantski list WURTH od 30 mm za cerkular. Listot e donesen odamna od Germanija i nikogas ne e koristen nema mehanicki ostetuvanja na niedno mesto. Poradi toa sto ima odstoeno dolg period na slikite se zabelezuva deka e necist no lesno moze da se iscisti.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071588882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам