1 / 8
Skii i konduri Rossignol
6.000 МКД
03.12.2022 16:33

Велес / Велес

Prodavam komplet skii Rossignol 170sm so vezovi rossignol i konduri Tecnica 335 mm odgovara na 43-44 broj na cevli (28-29 mondo broj, comfor flex) i stapcinja 130sm. Odlicno zacuvani.
Kontakt: 070 23 78 78

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
070 23 78 78
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам