1 / 3
REZRVARI ALUMINIUMSKI
1 МКД
13.04.2021 13:50

Демир Хисар

Prodavam Rezervari Aluminiumski za kamioni za nafta so dimenzija: 700mm x 700mm x 1100mm so drzaci. Cena 300 evra
I Aluminiumski Rezervar za Hidraulicno maslo od Skanija, so dimenzija: 450mm x 700mm x 680mm
Cena 200 evra
Broj za kontakt 071714857

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
071714857
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам