1 / 12
Baloni / балони, helium / хелиум, dekoracii / декорации
По Договор
30.11.2022 21:51

Скопје Центар / Скопје

*** Kontakti: 075396959; 076446976 ***
Balonski dekoracii od sekakov vid i vo sekakov oblik, kako i drug vid na dekoracija za vasata svadba, rodenden, otvaranje, godisnica, ili druga proslava. Povelete posetetene na:
Facebook: StudioDekorativa Baloni
Instagram: StudioDekorativa
*** Kontakti: 075396959; 076446976 ***

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Цвеќиња и други декорации

Се продава од:

Корисник
Потврден огласувач
078290259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам