1 / 11
Iveko kombe
1 €
Цената не е фиксна
24.01.2019 13:13

Пехчево / Берово

Состојба на предмет
Нов

Iveco daily 3500 120 ks
Pominati 450 000 km
Godina na proizvodstvo 97
Remontuvano servisirano
Novi gumi

Golf 3 1.6 benzin
Proizvedena 1993
Pominati 300.000

Moze i zamena

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Димитар
Потврден огласувач
070843686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам