1 / 5
Delovi za Zastava 650
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.02.2021 19:39

Битола / Битола

Se prodavaat delovi za Zastava 650: anlaseri, bosch pumpa, alternator (dinamo), bandaz. Cena po dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070339659 076457187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам