1 / 4
Fiat Ducato
1 €
24.01.2019 20:25

Валандово

Се продава Фиат Дукато Макси произведен во 2008 година со 160 коњски сили. Возилото е увезено од Германија и е редовно сервисирано.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
075437460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам