1 / 7
Дуќан
1 €
24.01.2019 20:54

Валандово

Квадратура:

120 m²

Греење:

Нема

Се продава нов дуќан во село Марвинци на магистралниот пат кон Гевгелија.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
075437460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам