Logo

Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Број на оглас: 3150599 | Објавен на: 18.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Partizanska 1

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Располагаме со 5 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот.

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охридската чаршија, во близина на чинарот, наспроти LC Waikiki. На само 300 метри од езерото и стариот дел од градот.
Располагаме со еден апартман и три студиа:
- Во Апартманот може да се сместат до 4 лица(2+2): со француски лежаи + гарнитура, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 2 може да се сместат до 3 лица(2+1): со француски лежаи + помошно легло, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 3 може да се сместат до 2 лица: со француски лежаи, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 4 може да се сместат до 3 лица(2+1): со француски лежаи + помошно легло, мини кујна, купатило и тераса;
Апартманот и студијата се комплетно опремени, има се што ви е потребно: LCD TV, клима, фрижидер, пешкири, фен, пегла, итн.

Апартманите Фантазија 1, 2 и 3 и Апартманот Инфинити се наоѓаат на иста локација во строгиот центар на Охрид, на само неколку метри од езерото, плоштадот и стариот дел на градот. Во близина на апартманите има кафичи, ресторани, маркети и др. До градските плажи се стигнува за околу 10 минути пеш. Сите тие се комплетно опремени и има се што ви е потребно. Во нив може да се сместат најмногу 4 лица(2+2). Располагаат со: тераса; спална соба со LCD TV и панел; дневна соба со комплетна кујна, фрижидер, тостер, трпезарија, гарнитура, LCD TV, клима уред; купатило со туш кабина, машина за перење, пешкири, фен, пегла, итн.
Апартманот Фантазија 1 има тераса со прекрасен поглед на езерото, стариот дел од градот и зајдисонце.

Сите апартмани и студиа имаат бесплатен интернет(Wi-Fi) и бестплатен безбеден паркинг(подземна гаража).

За повеќе информации и резервации јавете се на:
070 570 617 - Ацо
077 913 462 - Снежана
Facebook: Apartments LAVO (повеќе слики)
(линк: https://www.facebook.com/ApartmentsLAVO)

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач